Гідроабразивне різання металу Київ


резка металла Гідроабразивне різання металу (різання металу водою) застосовується сьогодні як альтернатива лазерному розкрою. Існує цілий ряд переваг гідроабразивного різання, які завдяки потенціалу технології забезпечили їй широке застосування при виробництві як невеликих, так і великих партій виробів, що вимагають розкрою листа металу по складному контуру.

Гідрорізка металу

Ми виконуємо різання чорних і кольорових металів, нержавіючих, інструментальних сталей по довільному контуру товщиною до 10 мм. Максимальні габарити деталей 2500х1500 мм. Точність різання 0.2мм. Ширина різу 1-1,5 мм. Вага заготовки не більше 150 кг.
Струмінь води впливає на лист металу надзвичайно делікатно. Практично відсутня механічна дія на заготовку в цілому. Повністю відсутній термічний вплив, що дозволяє проводити розкрій складних і відповідальних деталей без будь-якого внутрішнього напруження металу. Кромка різу залишається чистою і в окремих випадках ідеально гладкою і не вимагає додаткової обробки.

Фігурне різання металу в Київі


  Гідроабразивне різання металу
 на нашому підприємстві застосовується для виробництва заготовок деталей зі складним контуром, деталей будівельних конструкцій, деталей металевих виробів складної форми, корпусів електроприладів, декоративних виробів, вентиляційних решіток, різноманітних художніх виробів, логотипів і т.д.
Завдяки універсальності гідроабразивного різання з'явилася можливість поєднувати метали з різними матеріалами, такими як мармур або керамічна плитка для виготовлення логотипів, панно, декоративних елементів будь-якої складності. При цьому контури металу будуть ідеально збігатися з контурами іншого матеріалу.а 

Логотип из латуни и керамогранита
Ми можемо втілити в металі практично будь-які ідеї. Наше обладнання має серйозні показники потужності і точності, а також великі діапазони регулювань. Столи верстатів до 2500х1500 мм дозволяють виконувати навіть нестандартні і великогабаритні вироби. У роботу приймаються як одиничні замовлення, так і для серійного виробництва.

Ціна на послуги різки металу в Київі

Для розрахунку вартості Вашого замовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів, надавши креслення або ескіз виробів по електронній пошті в будь-якому форматі, або передзвонивши по телефону. В найкоротший термін ми підготуємо Вам пропозицію по гідроабразивного різання металу за найвигіднішими цінами.

Дзвоніть! (067)502-79-91 | (096)469-22-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.