Панно з мармуру Київ | Вироби з  мармуру та гранітупанно из мрамора
Мармур є одним з найблагородніших, стійких і естетичних матеріалів, який активно застосовується в декорі приміщень і, безсумнівно, надає їм багатий, заможний вигляд, кажучи про спроможність власника будівлі. Але завдяки все більш сучасним технологіям різання мармур широко використовують не тільки у вигляді плит (підлога, стільниці, сходи), але і в різноманітних архітектурних ескізах. Різні панно з мармуру прикрасять кімнату і будуть чудовою прикрасою. Ви можете замовити панно з мармуру як за своїм власним малюнком, так і вибрати вже розроблену нами ідею в каталозі панно.

Панно з мармуру та природного каменюпанно из гранита
 
Мармурове панно може бути складено з елементів будь-якого розміру, так як прогресивний гідроабразивний метод різання дозволяє з приголомшливою точністю відокремлювати від вихідного матеріалу шматки потрібної форми і обробляти їх. Мармурове панно використовуються для обробки і прикраси готелів, готелів і ресторанів, храмів, де зовнішній вигляд приміщень є запорукою престижу. Не рідше використовується і в оздобленні приватних будинків замовників з високим матеріальним становищем.

Художня різка мармуру в Київі


Мармур незрівнянно більш практичний, ніж вироби зі скла, і повністю виправдовує свою ціну там, де потрібна респектабельність і довговічність. Це дуже міцний матеріал, не схильний накопичувати вологу, а тому що витримує будь-які експлуатаційні умови на протязі як мінімум п'ятдесяти років.

Ціна на послуги різки мармуру | Вартість фігурної різки мармуру


Для розрахунку вартості Вашого замовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів. В найкоротший термін ми підготуємо Вам пропозицію за найвигіднішими цінами в Києві. На нашому сайті наданий каталог панно, також можна замовити будь-панно, вензель, фамільний герб, надавши нам його зображення в будь-якому вигляді. Варто подивитися фотогалерею наших виконаних робіт. Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів і всіх хто працює з натуральним і штучним каменем.
 

Дзвоніть! (067)502-79-91 | (096)469-22-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.