Різання керамічної плитки Київ | Виготовлення панно з плитки


панно из керамической плитки

   Дизайн сучасних приміщень вражає будь-яку уяву. Сьогодні керамічна плитка застосовується в якості інтер'єрного декору. Але в більшості випадків декорування плитки у ванній або на кухні обмежується використанням керамічних вставок і бордюрів. Різна за стилями та формами, але при цьому зручна і функціональна меблі в поєднанні з гарним панно з керамічної плитки здатна створити неповторну атмосферу і підкреслити індивідуальність і стиль господарів. Наша майстерня для виготовлення панно використовує гидроабразивную різання, що дозволяє створювати мальовничі панно з керамічної плитки і керамограніта, які будуть доречні в будь-якій частині інтер'єру. Навіть найпростіша плитка з малюнком здатна якісно змінити атмосферу приміщення, внести в нього новий відтінок. Витончено декоровані підлогу і стіни ванної кімнати, їдальні, кухні свідчать не тільки про достаток господаря, але і про його добрий смак.

   Найцікавіші і хитромудрі дизайнерські рішення для ванних кімнат дозволить втілити незвичайне панно з керамічної плитки. У каталозі нашої студії керамічної плитки ви можете вибрати будь-яку вподобану. При великих просторах підійдуть кілька панно, гармонійно підібраних відносно один одного.

  Панно з керамічної плитки здатне до невпізнання змінити інтер'єр вашої ванної кімнати. Наші дизайнери допоможуть вам з вибором найбільш підходящого панно, з урахуванням розмірів приміщення і ваших побажань. В результаті вийде гарний і сучасний дизайн ванної кімнати з керамічним панно, яке оживить весь інтер'єр, додасть йому закінчений композиційний вигляд. Воно може бути яскравим і притягає увагу або гармонійно поєднується з основним фоном керамічної плитки, якою викладені стіни. Все залежить від вашого смаку і настрою.

Фігурна різка плитки | Художнє різання плитки

 Панно из керамической плиткиЗавдяки застосуванню обладнання гідроабразивного різання керамічна і керамогранітна плитка ріжуться струменем води з абразивом, при цьому не залишаючи на плитці відколів і тріщин. А використання в верстаті гідроабразивного різання системи ЧПК дозволяє різати плитку строго по заданій траєкторії, яка задається за допомогою програми AutoCad. Таким чином кожен елемент панно ріжеться по окремо створеної програмі і в результаті все елементи ідеально сходяться між собою з урахуванням заданих швів. Використовуючи фігурне різання плитки можна створити не тільки панно, але і вирізати будь-який малюнок, логотип або ж прирізати по радіусу одну плитку до іншої. Так само за допомогою гідроабразивного різання можна робити внутрішні отвори в плитці, наприклад під електричні розетки або сантехніку.  
 

Ціна на послуги різки плитки

Для розрахунку вартості різання плитки, будь ласка, зверніться до наших консультантів. В найкоротший термін ми підготуємо Вам пропозицію з різання керамічної плитки за найвигіднішими цінами.

Дзвоніть!  (067)502-79-91 | (096)469-22-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.